100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Alışveriş mi? O da ne? Aşk Dolu Bir Birliktelik: Romee ve Laures

alisveris-new-york-ve-ask-1

New York kimilerinin aksine bir alışveriş cennetinden ziyade aslında bir aşk şehridir. Büyüleyici şehir yaşamının ortasında, yüksek binaların arasında, gizli alanları ve saklı köşeleri olan sihirli bir şehir. Bizler genelde alışveriş için New York’u ziyaret ederken, burada insanların yaşamlarını sürdürdüğünü, hayatlarını kazandıklarını, farklı bir yaşantılarının olduğunu düşünmeyiz bile. Hangi mağazada ucuzluk var, hangisinde indirimler harika, moda ne durumunda, NY sokak modasında neler revaçta, hangi caddeye gitsem de hangi restaurantta yesemleri koştururuz.

New York Alışveriş Cenneti mi Aşk Cenneti Mi?

Bizlerin aksine burada yaşayanlar, hayatlarının en güzel günlerini geçiriyor diyebiliriz. Victoria’s Secret meleklerinden Romee Strijd de New York’ta yaşayan insanlardan biri. Bu günlerde muhteşem bir aşk yaşadığı dillerden düşmeyen 22 yaşındaki model, son derece yakışıklı sevgilisi Laurens van Leeuwen ile kol kola sarmaş sımşık  görüntülenmiş. Biz de hem New York’u özlediğimizden midir, yoksa aşkı özlediğimizden midir bilinmez sizlere haber verelim istedik.

alisveris-new-york-ve-ask-1

alisveris-new-york-ve-ask-1

Amerikan basını tarafından “gerçek aşkın varlığının kanıtı” olarak nitelendirilen çift, sportif giyinmeyi seviyor anlaşılan. New York’un soğuğunu bilen bilir, bu soğukta eşofman göbek dekolteli bir sweatshirt ile(hoodie diyor şimdi gençler ama kapüşonlu sweatshirt elbette)  tam bir çift görünümündeler ve anlaşılan spora gidiyorlar.

Kimilerinin bildiğinin aksine bu ünlü çift, birbirlerinin çocukluk aşkı ve beraberliklerinin 9. Yılındalar. Tabi siz şimdi şaşırdınız, normalde ünlülerin kulvarlarında kısa ilişkilere yeniyetme aşklara birden parlayan ve basında haykırılan ilişkilere alışığız. Ama bu öyle değil ve belki de biraz da bu yüzden Amerikan Basınının ilgi odağı olmuş denilebilir.

Eh ne diyelim, onlar ermiş muradına, biz çıkalım kerevetine. Gökten üç elma düşmüş, biri ben denize, biri size, biri de bu iki şapşike 🙂 Mutlu günler.

Yazıyı paylaş
  , , , ,