100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Baskı Tişört Çılgınlığı

Baskı Tişört Bir Çılgınlık

Gerçekten bu Baskı Tişört İşi Bir çılgınlığa Dönüşmek Üzere

Moda gerçekten içten içe patlamaya hazır bir bomba gibi, Baskı Tişört de bunun bir parçası

Tüm dünyada moda en sıkı takip edilen konulardan biri, her şeyin bir modası var, internette moda olanlar ayrı basılı görselde moda olanlar ayrı, televizyonlarda moda olanlar ise ap ayrı. Bir gün selfie çekmek modayken, bir gün instagramda video çekmek en moda. TV’de izlediğimiz bir çok çöp programın yanında, takip edilen yüzlerce program ve dizi var. İşte bütün bunların içerisinde Baskı tişört de bir moda akımı oldu ve çıldırtırcasına herşey basılıyor.

Sevgilisinin ismini bastıranlar mı dersiniz, kalp yaptıranlar mı dersiniz, sürpriz şakalar mı dersiniz, hepsi birbirinden kötü tasarımlarla donatılmış milyonlarca saçma sapan ürün internette geziniyor ne yazık ki. Sevgilinize aşkınızı belli etmek istiyorsnız siz kendiniz düşünerek ya da internetten araştırarak daha ilginç tişört fikirleri bulabilirsiniz. Mesela ben size bir örnek vereyim, tişörtün ön kısmına bir yumurtalı ekmek resmi koyabilirsiniz, ve arkasına şu yazıyı yazdırabilirsiniz “seninle her sabah uyanıp sana bundan yapacağım ve her sabah reçelini ben süreceğim” gibi… Yani bön bön isim yazıp öyle bırakmak baskı tişört mantaliteme açıkçası biraz ters geliyor.

Baskı Tişört Çılgınlığı 3Baskı Tişört Çılgınlığı 1Baskı Tişört Çılgınlığı 2

Yani düşünsenize, bu iş aslında bir nevi dövme gibi. Üstünüzde taşıyorsunuz, sizi yansıtıyor, size bakanların düşüncesinde üstünüzdekiler ile ilgili bir kaç faarklı düşünce beliriyor. E haliyle üstünüzdekilerin farklı olması gerekiyor. Buna çok da dikkat etmeli bence. Dinlediğiniz müzik gruplarının tişörtleri, ya da bir söz. Mesela “Ben sabah insanı değilim” ya da “Geceleri uçan memeli” gibi… Tabi bütün bunlar sizin hayal gücünüze kalmış ama ben Türk insanının, tişörtünün üstüne sevgili ismi yazdırıp ya da burç yazdırıp dışarı çıkacak kadar düdük olduğunu ya da yaratıcı dışı olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden bence daha yaratıcı Baskı tişörtler geliştirebilirsiniz, ve bunları bizim gibi firmalardan talep edebilirsiniz.