Bayan Tişört

Tasarım Bayan Tişört Modelleri

Bayan Tişört Ürünlerimizi Yakından İnceleyin

The Chalcedon, bayan tişört konusunda da diğer ürünlerinde olduğu gibi son derece iddaalıdır. Özel üretim %100 pamuk bayan tişört üzerine, su bazlı olarak özel üretim boyalarla uygulanan desenlerimiz, son derece kalıcı ve giydiğinizde sizi terletmeyecek bir sistemle tatbik edilmektedir. Tüm tişörtlerimiz, özel dijital tekstil makinelerinde, su bazlı boyalarla ve bilgisayar ortamında işlenmekte, üretim bandımız günde 500 farklı tişört üretebilmektedir.
Ülkemizden ve dünyadan çeşitli tasarımcıların çizdiği ya da uyguladığı özel desenlerin yer aldığı tişört online satış sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz %100 müşteri memnuniyeti esasına dayalı işletmemiz tarafından özenle hazırlanmaktadır. Deseninin canlılığğından ya da tişörtlerimizin kalitesinden memnun kalınmadığı taktirde, koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz. Şimdiye kadar 9000 tişört satan sitemize yapılan memnuniyetsiz müşteri sayımız % 0 dır.

Sitemizdeki çeşitli desenler dışında, kendinizin de kendi istediğiniz tasarımlarınızı aktif olarak kullanabileceğiniz, tişörtlerin üzerine yerleştirerek bize sipariş edebileceğiniz, özel sipariş alanımız bulunmaktadır. Özel tasarım tişört üretimimiz hem internet sitemiz üzerinden online olarak sipariş edilebilmekte hem de iletişim bilgilerimizin her hangi biriyle bize ulaşarak sipariş verebilmektesiniz. Ayrıca firmalara özel adetli siparişler de alınmaktadır. Adetli siparişlerde ürünler empirme üretim bandımızda adetli olarak üretilmektedir. Fiyat teklifi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Moda her gün değişkenlik gösterirken insanların beğeni ve görsel gereksinimleri de sürekli olarak akışkanlık gösterir ve bir denizin dalgaları gibi asla yerinde durmaz. İşte moda da bu şekildedir, fakat deniz dalgalarının sürekli olarak aynı hareketi yaptığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Tarihten bu yana kendini tekrar eden bir çok moda unsuru olduğunu söylemek çok mümkün. Yüksek topuklar, çiçekli modeller, transparan modeller, baskılı tişörtler, yazılı tişörtler, mesajlı tişörtler, mini etek, ispanyol paça, kırlangıç yaka, renkler ve daha bir çok etken. Kendini tekrar eden ama aslında evrim geçirerek yeniden düzenlemelerle gündeme gelen bir çok moda unsuru olduğu doğrudur.
Bayan Tişört Ürünlerimiz İçin Tıklayınız

Aslında moda ve kadın tişört doğa ile iç içe

Farklılık ararken aslında kendimizi tekrar ettiğimizi bilmemiz gerekiyor. Aynı bir denizin dalgaları gibi, önce eğilip geri çekiliyoruz, sonra ayağa kalkıp ilerliyoruz, görünüşte sürekli hareket halindeyiz, fakat kendimizi tekrar ediyoruz. Tabi teknolojinin gelişmesiyle birlikte evrimleşen noktalar da oluşuyor. Petrol türevli kumaşlar yavaş yavaş kendini yitirmeye başlayacak. Petrol dünya üzerindeki ömrünü tamamlıyor. Bundan sonra doğallığa olacak ihtiyaç daha fazla. Bunun dışında, dünyamızı terketme planları olanlar için uzayda gezinime uygun kıyafetlerin planlanması da çok olası. Şimdiden uzay seyahatleri, Mars’a yolculuklar planlanmakta. Bu planların olasılığı için harcanan paralar ve yapılmaya çalışılan teknolojik atılımlar elbette tekstil ve moda sektörüne de damga vuracaktır. Hiç kirlenmeyen kumaşlar, ütüye gereksinim duymayan gömlekler, tek kalıp ama her ayağa olan ayakkabılar yolda diyebiliriz. Hatta ayakkabılara gerek duymadan havada uçan  sandalyelerin bile yolda olduğunu söylemek mümkün.
Bayan Tişört Ürünlerimiz İçin Tıklayınız

Dünyada oluşabilecek kalabalığı hayal edin. Üreme katsayımızla doğru orantılı olarak artan nüfusu bir şekilde yaşatmak gerekebilir. Ya da dünya kendi apokalipsini yaratabilir. Ağaçlar kendi savunma sistemlerini geliştirebilir ve uygulayacakları zehirli salınımla bizleri kitlesel olarak zararsız bir düzeye getirene kadar toplu ölümlere maruz bırakabilirler. Bu yüzden giydiklerimize de yediğimiz içtiğimize hatta çevremize verdiğimiz önem kadar önem vermemiz gerekiyor. Mümkün olduğu kadar doğal giyinime 100% pamuklu ya da yün kıyafetler almaya dikkat etmeliyiz. Yine kanserojen madde içeren ürünlerden uzak durmak gerekir. Özellikle bizim alanımızda hizmet veren, baskılı tişört işi yapan firmalar, halk sağlığına son derece dikkat etmelidir. Su ya da doğal yağ bazlı mürekkepler kullanarak insanlara hizmet verilmesi gerekmektedir. The Chalcedon olarak %100 pamuklu tişört üzerine su bazlı, kanserojen içermeyen özel boyalarla desen uygulamak birinci ilkemizdir.
Bayan Tişört Ürünlerimiz İçin Tıklayınız