100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

Geçmişin temsili ; The Chalcedon…

Kadıköy’ün ilk ismi; Körler Ülkesi, yani; Chalcedon… Aslında bu ismi buraya, yani Kadıköy’e veren, o zamanlar Saray Burnu’na yerleşen Bizans halkı.

Bizans’ın aklı ile Kadıköy’e rabet göstermek onlar için akıllarında şu soru işaretini doğurmuş ve;  “bu kadar güzel bir yarım ada toprağı” (Saray Burnu) varken, karşı yakadaki insanların ancak -kör- olması gerekir” diye düşünmüşler . Hal böyle olunca, ki şu anki Kadıköy topraklarında yaşayan insanların isimleri “körler” manasına gelen Chalcedon olarak kalmış. Kadıköy’ün ismi de bu kökten evrilerek bugünlere kadar gelmiş.

Bizler de yaşadığımız ve sevdiğimiz, hissettiğimiz yeri temsil etmek adına, bu eski ismi yeni nesile taşıyalım istedik ve tişört markamızın ismini The Chalcedon olarak kurduk. Firmamız 2015’den bu yana ticari ünvanı Taner Uçan olarak internet üstünden hizmet vermektedir. Farklı tasarım tişörtleri sizlere suna bilmek amacıyla özel bir ekiple kurulan bu marka, diğer markamızdan ayrı modellere sahiptir, fakat tişört kalitelerimiz aynıdır. %100 pamuk olan tişörtlerimiz, kesinlikle elastan veya sentetik iplik içermez ve insan sağlığına zararlı boya kullanılmaz.

Summary
tişört baskı
Service Type
tişört baskı
Provider Name
The Chalcedon,
Area
Kadıköy
Description
Tasarım özel baskılı tişört. Farklı tasarım tişört. Erkek tişört ve Bayan tişört modelleri, en moda modeller ve en tarz tişörtler