Özel Tişört

The Chalcedon, özel tişört tasarımları çizmekte, tasarlamakta, çeşitli tasarımcılarla anlaşarak, tasarımlarını kullanmakta ve tişörtleri imal etmektedir. Özel tasarım tişört üzerine profesyonelleşmiş olan ekibiyle, şu anda sadece özel tasarım tişört üretmekte ve yurt içi pazar hitab etmektedir.

Tasarımlarımız genelde tattoo sever ya da motorsiklet tutkunlarına yönelik eyilimler gösterse de, farklı bazı tasarımlarımızı da koleksiyonlarımızın içerisinde görebilirsiniz. Rock müzik severlerden, motorsiklet tutkunlarına kadar hitab etmekteyiz. Sokak modası takipçilerine de hitab etmeye çalışan çok geniş olmayan bir scalamız bulunmaktadır.

Yurt dışına özel tişört satışı çok yakında

Çok yakıında yurtdışı pazarındayız. Özel tasarım tişört sitemizde, müşteriyle birebir satışı hedeflenmektedir. Yurt dışından temin etmek zorunda kaldığınız pek çok moda unsurunu içerik olarak sitemizde bulabilirsiniz. Gündemi sıkı sıkıya takip eden, modadan şaşmayan hata modayı ön görerek hareket eden ekibimiz, farklı tasarımları özümseyerek size sunar.

özel tişört

Sitemizin içeriğinde bir de blog kısmımız bulunmakadır, blog kısmımızda tişört ve genel tekstil konularıyla alakalı olarak, dünya ve ülkemiz trendleriyle ilgili, sokak modası ve stil trendleri ile ilgili çeşitli yazılar bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde satışa sunulan çeşitli tasarımları satın alabilir, bizimle e-mail ile irtibata geçerek özel tasarım tişört sipariş edebilirsiniz.

Öncelikli olarak siemiz, tişört e-satış sitesidir, markamıza ait olan yıl içerisinde iki kere değişen koleksiyonumuzla, siz değerli müşterilerimize, modanın ve trendin getirdiği en son moda tişörtleri sunmaktayız. Blog kısmımızda yer alan metinler, bizim de genellikle takip ettiğimiz yabancı kaynaklardan derlenebilmekte ya da ülkemizdeki moda ile ilgili konularda görüşlerimizi ifade eden yazılar bulunmaktadır.

Tamamı ile  genel bilgilendirmelerin yer aldığı blog kısmımızı gezmenizi, ilginç makalelerimizi okumanızı, bizi takip etmenizi, ve en önemlisi tişörtlerimizden sipariş etmenizi öneririz. Ürünlerimiz iade garantilidir ve kesinlikle kansorejen madde içermeyen özel boyalarla ve özel direk tekstil printerından geçerek üretilmektedir.

Size keyifli alışverişler dileriz.

Tişört
5
4 based on 17 votes
The Chalcedon
The Chalcedon
Özel Tasarım Erkek Tişört
Özel Tasarım Tişörtler
69,90
TL 29.90
YES
Available in Stock