100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Siyah Tişört

Siyah Tişört

Özel hissetmeniz için siyah tişört ürünlerimiz

%100 pamuklu tişörtlerimizi denemediyseniz, çok şey kaybettiniz demektir

Tasarım tişörtlerde ya da printed tişörtlerde en büyük problem renkli ya da siyah tişört malzemelere baskının kaliteli olması talebidir. Siyah tişört ürünlerde, tişörtün rengi üzerine gelecek boyadan koyu olduğu için, boyanın tutunması zorlaşır ve boya kaybolur. Fakat markamız ve ürünlerimizde kullandığımız, özel baskı tekniği kullanan tekstil yazıcıları sayesinde, %100 pamuklu tişörtün üstüne önce beyaz boya ile zemin atılır, üstüne de tam oturacak şekilde, istediğiniz desen en canlı renklerle basılır.

Avrupanın pek çok ülkesinde, markalaşmış ve kendini kanıtlamış pek çok firmada aynı teknikler uygulanmakta. Ülkemiz tekstil konusunda son derece gelişmiş ve ucuz ürünlere ulaşabilir durumdayken, aynı kalitedeki farklı tasarımlara sahip ürünlere çok fazla para ödememeniz için sitemiz siyah tişört ürünlerde de size iyi tasarım sunmayı gaye edinmiştir. Kaliteli tişört, özel tasarım desenler, kaliteli pigment malzemeyi buluşturan firmamız, online tişört siparişlerinizi evinize kadar ulaştırır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olan firmamız, 2015-2016 sezonunda yedi bin tişört ürünü müşterilerine ulaştırmıştır. www.hurriyet.com

Siyah tişört seçimlerinizde ürün satın alırken mutlaka tercih etmeniz gereken, pamuklu tişörtlere baskı yapabilen, sentetik olmayan kumaşlar kullanan firmalardan alışveriş yapmanızdır. Pek çok satıcı firmaya toptan ürün temini de yapan firmamız, size tüm çeşitler ve renklerde özel üretim imkanı da sunabilir.

Online tişört siparişi hususunda lider olmayı amaçlayan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yedi yirmidört hizmet anlayışıyla, siz müşterilerimize her alanda iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Önümüzdeki yıllarda ihracat hedefleri de bulunan firmamızı bir çok satış sitesinden temin edebileceğiniz gibi, sitemizden de online olarak sipariş edebilir, bir çok taksit çeşidiyle güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca kardeş firmamız www.ucantshirt.com u da ziyaret edebilirsiniz.

asteroid whale siyah erkek tisort 1From The Darkness Siyah erkek tisortFlying whale siyah erkek tisort 1Colorfuel Whale Erkek siyah Tisort 1Oiled Solar Bear siyah bayan tisort 1Beatles siyah bayan tisort - 1Mastodon - 1 siyah erkek tisort s o m