100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Tasarım Tişört

Tasarım Tişört

Özel olarak üretilen tasarım tişört ürünlerimiz

Dünyanın bir çok ülkesinden yayınlanmış, dünyanın dört bir yanından hizmet veren bir çok tasarım tişört sitesi bulunmaktadır. The Chalcedon olarak biz, ülkemizin en güçlü olduğu sanayi alanlarından biri olan tekstil konusunda gelişimi hedeflemekteyiz. Sadece desen çeşitliliğinin az olmasından dolayı, yurt dışından 100-200 eurolara sipariş verilmesine engel olmak, ülke ekonomimiz içerisinde kalacak olan bir sistemle, dünya çapındaki tasarımcıları sitemize yönlendirerek, ülkemiz tüketicisine tasarım tişörtler sunmak amacımızdır.

Online olarak tasarım tişörtleri siz müşterilerine sunan markamız, dünyanın bir çok bölgesinden bir çok tasarımcıyla çalışmaktadır. Aynı zamanda yerli tasarımcılarla ve kendi tasarımcılarıyla da ürünler geliştirerek, siz müşterilerine online tişört satış sitesi üzerinden ürünleri sunmaktadır. Tüm tişörtlerimize internet sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, siz de tasarlayabilir, bize mail atabilirsiniz. Bize sipariş edebilir ve satın alabilirsiniz. En kısa zamanda ürününüz kapınıza kadar teslim edilecektir. Firmamız MNG Kargo ve Aras Kargo ile sadece Türkiye’nin değil, dünyanın her yerine ürünlerini kapınızaz kadar teslim etmektedir. Yakında açılacak olan yabancı dil versiyonlarımızla da, yurt dışına ihracat yapacak olan sitemiz, bu konudaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaktadır.

Sitemizdeki tüm tişörtleri yukarıda bulunan menümüz üzerinden ulaşacağınız sayfalar vasıtasıyla gezebilirsiniz erkek tişört modellerimiz ve bayan tişört modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi sosyal medya hesaplarımızdan, sosyal medya sayfalarımızdan izleyebilir, takipçi olabilir, bu kanallar üzerinden mesajla sipariş verebilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımız yedi gün yirmidört saat hizmet vermektedir. Tüm iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilir, talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Özel istek ve önerilerinizi bize her zaman iletmeniz bizleri mutlu edecek, size en kısa zamanda dönüş yaparak ürünlerimizden temin edebilmeniz sağlanacaktır. Özel tasarım tişört ürünlerimizin hepsi, kesinlikle pigment boyalarla tatbik edilmekte, bas kes dediğimiz ve tişörtün üzerinde bir katman oluşturan yöntemlerle ilgisizzdir. Tamamı ile tişört üzerine su bazlı mürekkeplerin özel dijital printerlar ile uygulanmasıyla üretilir ve çeşitli işlemlerden geçirilerek kalıcılığı sağlanır.