100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Toptan Tişört Siparişleri

Toptan Tişört Siparişi Hakkında Genel Bilgi

Firmamız, parakende tişört satışı dışında, kendi modelini temin edecek olanlara ya da bizim modellerimizden seçerek talepleri doğrultusunda toptan tişört siparişi almaktadır. Toptan tişört siparişlerimizde bizimle irtibata geçerek, genel bilgi alabilir, desenlerinizi bize yollayabilir, ya da talebinize göre uzman tasarımcılarımızdan özel desen talebinde bulunabilirsiniz.

Toptan Tişört Boş

Firmamız %100 pamuk-%100 cotton ve istediğiniz her kalıpta tişörtü anahtar teslimi sunmaktadır. İstediğiniz gramajda kumaşlardan, istediğiniz kalıplarda kesilerek, yine istediğiniz bedenlerde ve sizelarda özel olarak boş tişört imalat ve dikimi yapılmaktadır. Promosyon tişört, işçi tişört, firma armalı tişört ya da istediğiniz desendeki baskılı tişört tarafımızdan üretilebilmektedir ve sipariş üzerine dikilebilmektedir.

Toptan Baskılı Tişört

Firmamız minimum 10 adetten başlayarak toptan desenli ve baskılı tişört siparişleri almaktadır. Tamamen pamuk ipliklerle dokunan ve kendi imalatımız olan tişörtlerimize, istediğiniz ya da internet sitemizden seçeceğiniz her hangi bir deseni uygulayarak size teslim etmemiz mümkün. Bir tık ötenizdeyiz.

Konsinye Tişört

Firmamız ayrıca zincir mağazaların taleplerini de karşılamaktadır. Konsinye olarak verebileceğimiz tişörtler olduğu gibi, polar sweetshirt ya da pamuklu sweetshirt çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Konsinye anlaşmalarımızda, özel tasarımcılarımız tarafından oluşturulan kolleksiyon ürünler üzerinden de anlaşmalar yapılabilmektedir. Tüm zincir mağazalara zamanında ve yerinde teslim, askıya teslim konsinye tişört siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli demostrasyonlar akabinde sözleşme ile anlaşma yapmaktan memnuniyet duyarız.

%100 Yerli Üretim

Tüm ürünlerimiz, %100 kendi üretimimiz ve %100 Türkiye topraklarında üretilen yerli üretimdir. Kesinlikle kanserojen madde içermez ve insan sağlığına zararlı muhteviyatlar içermez. Bebekler ve çocuklar için uygun, doğal ve sağlıklı koşullarda kesilir, biçilir ve dikilir. Desenli tişörtlerimizde de özel DTX (Direk tekstil baskı) Printerlar ile su bazlı özel boyalar kullanılarak tişörtlerimiz desenlerle bezenir ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile kullanıma sunulur. Toptan tişört alımlarınız için bizimle irtibata geçerek direk bilgi alabilirsiniz.